Masivní mahagonová stolička Jakr 45 cm od Moebel Living – elegancia a kvalita do každého interiéru


Masivní mahagonová stolička Jakr 45 cm od Moebel Living – elegance a kvalita do každého interiéru

Dřevěná stolička Jakr od značky Moebel Living působí na první dojem rustikálním dojmem. Díky krásnému, ručně opracovanému masivnímu dřevu je každá stolička naprostým originálem. Bude perfektně zapadat do domácností i komerčních interiérů s nádechem rustikálních či přírodních prvků.

Masivní mahagonová stolička Jakr 45 cm od Moebel Living

Rustikální styl do vašeho interiéru

Stolička Je ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a trvanlivý nábytek. Mahagonové dřevo v kombinaci s rustikálním stylem dodá vašemu interiéru útulnost a příjemnou atmosféru.

Vysoce kvalitní provedení

Tato stolička je vyrobená z masivního mahagonového dřeva, což zaručuje její vynikající trvanlivost. Výrobní proces je kompletně manuální, což zajišťuje nejvyšší kvalitu výsledného produktu.

Povrch stoličky je vyroben ručně opracovaným dřevem, což dodává každému kusu nábytku originální charakter. Díky tomu bude stolička Jakr dokonalým doplňkem vaší domácnosti.

Stolička je díky použití mahagonového dřeva velmi stabilní a zároveň lehká. To zaručuje pohodlné a příjemné posezení bez pocitu těžkosti.

Jak se o stoličku starat?

Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Dopřejte si kvalitní nábytek od Moebel Living a získejte výjimečnou stoličku Jakr do vaší domácnosti!

Koupit stoličku Jakr od Moebel Living na NaBytekHned.cz