Bílá kameninová máslenka Casafina Fattoria – dokonalá kombinace elegance a funkčnosti


Kolekce Fattoria vás uchvátí svou rustikální jednoduchostí. Bílá barva společně s drobounkými tečkami vás zkrátka nenechá spát.

Casafina nabízí širokou škálu kuchyňského nádobí, které je ručně vyráběné a glazované. Nechte se okouzlit glazurou, která bude pokaždé trochu jiná, ale stále krásná.

Bílá kameninová máslenka Casafina Fattoria

Proč zvolit nádobí z kameniny?

  • Je odolné vůči vysokým teplotám. Bez obav s ním můžete manipulovat v troubě, kde odolává vysoké teplotě.
  • Má nepřilnavý povrch. Díky tomu vám nebude přilnavat nic, co do něj položíte. Omyvat ho navíc můžete bez použití drsného houbičky.
  • Skvěle drží teplo i po vytažení z trouby. I když ho vyberete z trouby, bude dlouho držet teplotu. Ideální na to, abyste si jídlo do něj připravili třeba dopředu.
  • Díky glazovanému povrchu snadno odolává ostrým čepelím nožů. Žádné odřeniny, škrábance nebo praskliny. Nádobí z kameniny vám bude sloužit mnoho let.
  • S klidem ho můžete dát do trouby, mikrovlnky, myčky i mrazáku. Nádobí z kameniny si nevadí, když se jím manipuluje. Můžete ho klidně vložit do mikrovlnné trouby, mrazáku či myčky na nádobí.

Pokud hledáte nádobí, které vám bude sloužit na mnoho let a nezklame vás svými vlastnostmi, zvolte nádobí z kameniny. Bílá kameninová máslenka Casafina Fattoria je právě tím nejlepším příkladem takového produktu.

Chcete-li si tuto krásnou máslenku pořídit, můžete ji zakoupit na https://www.brega.cz/produkt/bila-kameninova-maslenka-casafina-fattoria.