Revoluční čisticí vychytávka do každé domácnosti – Tescoma Mop s rozprašovačem ProfiMATE!

Tescoma Mop s rozprašovačem ProfiMATE je špičkový mop, který vám usnadní úklid domácnosti. Je to multifunkční vychytávka, kterou nenajdete v každé domácnosti. Vychází z rodiny uceleného programu pro úklid domácnosti ProfiMATE.

Tescoma Mop s rozprašovačem ProfiMATE

Vlastnosti Tescoma Mopu s rozprašovačem ProfiMATE

Tescoma Mop s rozprašovačem ProfiMATE je skvělý pomocník pro každou domácnost. Má zásobník na čisticí prostředek o objemu 280 ml, takže vám ušetří spoustu času. Bez toho, abyste museli stále dolévat vodu a čistidlo po celé místnosti. Dávkování rozprašovačem je pohodlně ovládáno z rukojeti na konci tyče.

Mop má 3D kloub pro snadné vytírání pod nábytkem a v rozích. Můžete ho použít na mokré i suché čištění díky univerzálnímu návleku. Návlek „Universal“ se hodí na všechny typy povrchů. Můžete si přikoupit i návlek na čištění zvířat „Pet Expert“ nebo „Power“ na leštění podlahy. Díky rychlé výměně návleků můžete efektivně vytírat i větší plochu.

Tescoma Mop s rozprašovačem ProfiMATE - čištění podlahy

Tescoma Mop s rozprašovačem ProfiMATE je vybaven teleskopickou tyčí o délce 120 cm, kterou snadno přizpůsobíte své výšce. Tyč je zakončena očkem pro zavěšení ze speciálního protiskluzového materiálu, který brání klouzání opřeného mopu po zdi. Mop s rozprašovačem ProfiMATE můžete kromě návleku „Universal“ používat i se samostatně dodávanou univerzální teleskopickou tyčí jako běžný mop bez rozprašovače.

Úschova pro Tescoma Mop s rozprašovačem ProfiMATE

Chcete-li mít Tescoma Mop s rozprašovačem ProfiMATE stále po ruce a nezabírat moc místa, existuje řešení – závěsná lišta s háčky a úchytkami. Na této liště si můžete uchovat vaše návleky, teleskopickou tyč a mop. Můžete tak mít vše přehledně a s maximální úsporou místa.

Tescoma Mop s rozprašovačem ProfiMATE - Úschova

Při výběru čistícího náčiní do vaší domácnosti byste měli vsadit na kvalitní materiály, vysokou efektivitu, rychlé čištění a úsporu času. Tescoma Mop s rozprašovačem ProfiMATE splňuje všechny tyto vlastnosti a jistě oceníte jeho multifunkčnost při úklidu vaší domácnosti.

Zkuste Tescoma Mop s rozprašovačem ProfiMATE a uvidíte, že se nebudete chtít vrátit ke svému starému mopu. Zajistěte si efektivní a pohodlný úklid své domácnosti!

Koupit zde