Zahradní nábytek MANA 3 hnědá – ASIR sestava pro pohodlný relax venku


S touto moderní sestavou zahradního nábytku MANA 3 se budete cítit jako v obývacím pokoji.

Seznamte se s ASIR sestavou zahradního nábytku MANA 3, která je ideální pro pohodlný relax venku. Sestava se skládá z konferenčního stolu se skleněnou deskou, pohovky a 2 hlubokých křesel.

Dlouhá živnost a snadná údržba

Vybírat můžete z široké nabídky sestav zahradního nábytku z kolekce MANA pro 4 a více osob v elegantním provedení. Výhodou tohoto nábytku je dlouhá živnost díky použití kvalitního materiálu, lehká údržba a nízká hmotnost, díky které si můžete sestavu snadno přesouvat podle potřeby.

Pohodlné sedáky a polštáře

Součástí sestavy jsou i pohodlné sedáky a polštáře, které zajistí maximální pohodlí při relaxaci venku. Tento zahradní nábytek se dokonale hodí pro rodiny i jednotlivce, kteří chtějí užívat prostoru své zahrady na 100 %.

Zvolte si barvu a materiál podle vašich představ

ASIR sestava zahradního nábytku MANA 3 je k dispozici v hnědé barvě a jejím hlavním materiálem je hliníkový rám, umělý ratan a sklo. Tyto materiály jsou nejen elegantní, ale také odolné vůči povětrnostním podmínkám.

Rozměry

Rozměr pohovky: Šířka: 154 cm Výška: 70 cm Hloubka: 74 cm (1 kus)

Rozměry stolu: Šířka: 130 cm Výška: 68 cm Hloubka: 70 cm (1 kus)

Rozměry křesla: Šířka: 71 cm Výška: 70 cm Hloubka: 74 cm (2 kusy)

Zakoupit ASIR sestavu zahradního nábytku MANA 3 hnědá

Pokud hledáte moderní a pohodlný zahradní nábytek pro relaxaci venku, navštivte webové stránky Kupsina nábytek, kde si můžete zakoupit ASIR sestavu zahradního nábytku MANA 3 v hnědé barvě za skvělou cenu.

ASIR sestava zahradního nábytku MANA 3 hnědá

Zdroj: Kupsina nábytek