Tmavě šedý sprchový závěs Kela Laguna: Vysoká kvalita a velikost 240 x 200 cm

Tmavě šedý sprchový závěs Kela Laguna se pyšní vysokou kvalitou materiálů a perfektním zpracováním. Navíc svojí velikostí 240 x 200 cm dokáže zakrýt celou sprchovou kabinu a ochránit tak před roztříštěnými vodními kapičkami celou koupelnu.

Kvalita, která vydrží

Tento luxusní sprchový závěs je vyroben z kvalitního PEVA materiálu, který je pro svou pevnost a odolnost proti plísním a houbám velmi oblíbený. Snadno se udržuje a nevznikají na něm žádné skvrny či nečistoty. Tento materiál je mimo jiné recyklovatelný a šetrný k životnímu prostředí.

Velikost 240 x 200 cm je ideální pro větší sprchové kabiny. Díky této velikosti si můžete užít sprchování bez obav z toho, že by se voda dostala ven. Stejně tak závěs zakryje okno v koupelně, pokud ho máte.

Související výrobky

Kromě tohoto závěsu vám naše firma nabízí další výrobky, které můžete sladit do jednoho stylu. Můžete tak například zvolit i podložku pod sprchu, koupelnové předložky či závěsy do kuchyně.

Pokud se rozhodnete zakoupit tmavě šedý sprchový závěs Kela Laguna v našem e-shopu, můžete si být jistí, že všem svým koupajícím si zajistíte nejen komfort při sprchování, ale i bezproblémovou ochranu proti vodě.

Tmavě šedý sprchový závěs Kela Laguna

Chcete si pořídit kvalitní sprchový závěs, který zakryje celou vaši sprchovou kabinu a přitom je stylový? Stačí kliknout na následující odkaz:

Tmavě šedý sprchový závěs Kela Laguna – Navštivte náš e-shop