Tmavě modrý sprchový závěs iDesign s rozměry 183 x 183 cm


Tmavě modrý sprchový závěs iDesign, 183 x 183 cm

Moderní design do vaší koupelny? Ano, prosím!

Sprchový kout je neodmyslitelnou součástí každé koupelny. A co se týká výběru sprchového závěsu, může to být oříšek. Závěs by měl být nejen praktický a snadno se udržovat, ale také by měl skvěle zapadnout do designu vaší koupelny. A právě proto přichází na scénu tmavě modrý sprchový závěs iDesign, 183 x 183 cm.

Obavy z toho, že tmavý závěs zmenší vaši koupelnu? Žádný strach. Naopak, kombinace barev a vzoru vytvoří působivý optický efekt, kdy vaše koupelna bude působit mnohem větší a výrazněji.

Tmavě modrý sprchový závěs iDesign

Idealní rozměry pro každý kout

Tak trochu obrovský závěs by nemusel hodit do každé koupelny. Ale tmavě modrý sprchový závěs iDesign má rozměry ideální pro standardní kouty a vany. S rozměry 183 x 183 cm sedne skvěle do každého rohu. Pro elegantní a vkusné zařízení koupelny tedy volba žádná.

Závěs je vyroben z materiálů, které zaručují, že při sprchování zůstanete suchí. A to je koneckonců to, na čem nejvíce záleží. Navíc ehké tkaniny zaručí šetrnost ke kůži a to vše bez ohledu na to, jak často se ho budete používat.

Jak závěs upevnit?

Závěs je jednoduchý na upevnění. Připravil pro vás malý návod, aby se vám montáž snadno provedla i bez technických zkušeností.

Stačí, když zvolíte tyč na sprchu, umístěte kroužky na postupných vzdálenostech a závěs na tyčí umístíte. Jednoduše a bez komplikací. A pokud se vám nelíbí pravidelnost kroužků, nevadí. Můžete je snadno posunout a vytvářet tak nejrůznější i zajímavé vzory.

Potřebujete tedy nový sprchový závěs?

Pak není co řešit. Vybírejte závěs, který je šetrný k vaší kůži, jenž nejsou složité na upevnění a navíc se ani nehřeje a nesmaží pod sluncem. Inovativní tmavě modrou barvou s navíc daným designem pak inovuje vaši koupelnu.

Nenechte svému sprchovému koutu volné vzdálenosti, ale vsaďte na správnou volbu závěsu. Tmavě modrý sprchový závěs iDesign, 183 x 183 cm se přímo nabízí.