Stylová růžová sklenice Ladelle Chloe – objem 700 ml

Vysoká kvalita, odzbrojující elegance. Tak by se dala charakterizovat kolekce Chloe od australské značky Ladelle. Ta sází na jemné barevné tóny doplněné o detail ve zlaté barvě, který dodá na puncu luxusu i originality.

Růžová sklenice Ladelle Chloe

Jemně růžová barva a zlatý detail

Když se podíváme na růžovou sklenici Ladelle Chloe, okamžitě nás zaujme její jemná růžová barva a zlatý detail na vrchu. Kombinace těchto dvou prvků vytváří přitažlivý a luxusní vzhled, který je vhodný pro jakýkoli moderní interiér, ale i pro ty tradiční.

Odkaz na produkt: Růžová sklenice Ladelle Chloe 700 ml

Nadčasový design a vysoká kvalita materiálu

Sklenice Ladelle Chloe vynikají nejen svojí krásou, ale také kvalitou materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Sklo, které Ladelle používá, je odolné a zároveň jemné na dotek. Design sklenice je nadčasový, takže můžete být jisti, že se k ní budete rádi vracet i za několik let.

Detail zlatého prvku na sklenici Ladelle Chloe

Upozornění na mýtí nádobí

Je důležité věnovat pozornost i mýtí růžové sklenice Ladelle Chloe. Doporučujeme mýt ji ručně, ideálně s použitím jemného mycího prostředku. Pokud se rozhodnete použít myčku na nádobí, vyberte prosím program s nízkou teplotou, abyste si růžovou barvu co nejdéle zachovali v perfektním stavu.