Sedací souprava s funkcí odpočinku v hnědé a bílé barvě – levá strana


Sedací souprava s funkcí odpočinku v hnědé a bílé barvě

Kombinace pohodlnosti a praktičnosti

Sedací souprava Rest s taburetem zdarma je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a pohodlnou sedací soupravu. Díky své rozkládací funkci a praktickému úložnému prostoru je skvělou volbou do jakéhokoli interiéru.

sedací souprava

V nabídce najdete několik barevných provedení, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe odpovídá vašemu vkusu a interiéru. Mezi dostupnými barvami najdete i kombinaci hnědé a bílé barvy, která dodá místnosti moderní a elegantní vzhled.

interiér

Praktický taburet o rozměrech 55×90 cm, který je součástí sedací soupravy, vám nabídne navíc pohodlí a možnost odpočinku.

Pohodlné sezení zajišťuje kombinace pružin faliste s kvalitní PUR pěnou, která se postará o to, aby bylo sezení na sedací soupravě co nejpříjemnější. Sedací souprava s funkcí odpočinku je vybavena také praktickým úložným prostorem, kam můžete uložit věci, které potřebujete mít vždy po ruce, ale nechcete je nechat na očích.

úložný prostor

Rozkládací lůžko pro příležitostné spaní

Pokud potřebujete příležitostně zabezpečit ubytování pro své hosty, mezi které aniž byste chtěli šetřit na jejich pohodlí, jednoduše rozložte sedací soupravu a vytvořte tak pohodlné lůžko pro přespání.

rozložená sedací souprava

V ceně je zahrnut i praktický taburet o velikosti 55×90 cm, což vám umožní využít sedací soupravu naplno a ještě se navíc postarat o pohodlí vašich nohou.

Závěr

Sedací souprava Rest s taburetem zdarma, v kvalitní potahové látce v kombinaci s bílou EKO kůží, je ideální volbou pro vás, pokud hledáte moderní a praktickou sedací soupravu, která nabízí pohodlí a funkčnost. Zvolte si jednu z nejrůznějších barevných variant, které jsou dostupné v naší nabídce, a dodáte tak svému domovu moderní a elegantní design. Navíc vám poskytne i místo pro příležitostné přespání hostů.

Objednejte si nyní sedací soupravu Rest s taburetem zdarma a získejte kvalitní a moderní sedací soupravu, kterou jistě oceníte.