Rohová sedací souprava LARDE v levém provedení s látkou Flores 21


Elegantní a moderní design

Rohová sedací souprava LARDE vás zaujme svým elegantním a moderním designem. Je vyrobena z masivního rámu a laminované desky, což garantuje kvalitu a pevnost. Navíc se jedná o rohovou sedací soupravu, která nabízí velké množství sedacího místa i pro větší rodiny.

Kvalitní materiály

Do výplně byla použita vysoko elastická PUR pěna v kombinaci s pružinami typu falliste. Tyto materiály zaručují pohodlné sezení a přizpůsobení se tělu. Navíc je tkanina Flores 21 velice příjemná na pohled i na dotek, a navíc má dlouhou životnost.

Rohová sedací souprava LARDE s funkcemi

Rohová sedací souprava LARDE je vybavena také několika užitečnými funkcemi, které oceníte hlavně při relaxaci nebo při sledování filmů či seriálů. Funkce zahrnují například úložný prostor pod sedátkem, polštáře s výškově nastavitelnými opěrkami hlavy a samozřejmě rozkládací mechanismus, který umožní pohodlné přeměnění rohové sedací soupravy na útulné lůžko.

Možnost výběru provedení

Rohová sedací souprava LARDE je k dispozici v levém provedení jako na obrázku, ale také v pravém provedení. Dále si také můžete vybrat z několika různých látek, které se budou skvěle hodit k vašemu interiéru. Pokud vás látky vizuálně neosloví, můžete si zvolit z širokého sortimentu kůží a koženek.

Zájem o rohovou sedací soupravu LARDE? Navštivte naše webové stránky a objednejte si svou vysněnou sedací soupravu. Klikněte na tento odkaz: Rohová sedací souprava LARDE s látkou Flores 21

Rohová sedací souprava LARDE

Rohová sedací souprava LARDE v akci

Závěrem lze konstatovat, že rohová sedací souprava LARDE je skvělou volbou pro každého, kdo hledá elegantní, moderní a pohodlnou sedací soupravu. Navíc nabízí vysokou kvalitu materiálů, užitečné funkce a možnost volby provedení. Navštivte naše webové stránky a vyberte si tu svoji!