Recenze kancelářské židle Fibro od HALMAR v šedé barvě

Kancelářské křeslo Fibro se hodí do kanceláří či domácích pracoven a zajistí vám veškeré pohodlí při práci. Křeslo je čalouněno tkaninou v šedé barvě, zadní strana je zhotovena v černé barvě. Područky zajistí dostatečný komfort při dlouhém sezení.

Výška křesla se snadno nastavuje pomocí plynového pístu. Páčka pro ovládání je umístěna pod sedákem a jednoduchým pohybem ji můžete posouvat nahoru nebo dolů a tím regulovat výšku sedu. Židle se dá nastavit výškově od 45 cm až do výšky 55 cm, což zajistí, že si ji může přizpůsobit prakticky každý uživatel.

Mechanismus TILT

Další skvělou vlastností této kancelářské židle je mechanismus TILT. Ten umožňuje houpání křesla a tím regulaci protitlaku opěradla a zablokování v základní poloze. Tento mechanismus je velice užitečný pro ty, kteří tráví na židli delší dobu a potřebují se občas protáhnout. Houpavý mechanismus pomáhá uvolnit svalstvo a napomáhá tak zlepšení krevního oběhu.

Recenze kancelářské židle Fibro od HALMAR v šedé barvě

Kromě výškového nastavení se židle dá také otočit o 360 stupňů, což umožňuje snadný pohyb a přístup k různým místům ve vaší kanceláři. Křeslo má pětiramenný kříž s kolečky, které se velice snadno a plynule pohybují po podlaze, aniž by zanechaly škrábance. Tím je zajištěna pohodlná a plynulá přemísťování po místnosti.

Rozměry kancelářské židle Fibro

V rozměrech má křeslo Fibro následující rozměry:

  • Šířka: 61 cm
  • Hloubka: 57 cm
  • Výška židle: 110-120 cm
  • Výška sedu: 45-55 cm
  • Váha: 13 kg

Celkově můžeme říci, že kancelářská židle Fibro od výrobce HALMAR je skvělou volbou pro kanceláře či domácí pracovny. Je pohodlná, snadno ovladatelná a nabízí uživateli široké možnosti nastavení. Je k dispozici v atraktivní šedé barvě a nabízí skvělý poměr cena/výkon.

Chci si kancelářskou židli Fibro od HALMAR koupit hned teď!