Novinka: Sprchová vanička MEXEN SLIM 80×80 cm v bílé barvě s sifónem

Čtvercová sprchová vanička MEXEN SLIM o rozměrech 80×80 cm a výšce 5 cm je vyrobená z nejkvalitnějšího sanitárního akrylu. Vyznačuje se trvanlivostí, odolností proti poškrábání a změně barvy a dokonale hladkým povrchem.

Vanička může být namontována přímo na podlahu nebo zapuštěna do podlahy. Součástí sprchové vaničky je sifón. Prodáváme ji na stránkách našeho obchodu crosta.cz.

Specifikace produktu:

  • Barva: bílá
  • Rozměry: 80x80x5 cm
  • Typ: čtvercový, SLIM
  • Materiál: sanitární akryl
  • Průměr odtoku: 90 mm
  • Povrchová úprava výpusťě: chrom

Předností této sprchové vaničky je její moderní design a velmi tenký profil. Díky tomu se hodí do většiny koupelen a umožňuje snadné vstupování i vystupování ze sprchy.

Ochranný hliníkový rám zajišťuje správnou stabilitu při instalaci, zatímco antibakteriální povrch vaničky zabraňuje šíření bakterií. Povrch vaničky je snadno udržovatelný a odolný proti poškrábání.

Sprchová vanička MEXEN SLIM

Jak montovat sprchovou vaničku MEXEN SLIM:

Pokud se rozhodnete montovat sprchovou vaničku MEXEN SLIM přímo na podlahu, musíte zajistit pomocí silikonu trvalé uchycení vaničky ke stěnám. Pokud ji chcete zapustit do podlahy, musíte ji nejprve přesně naměřit a poté v podlaze udělat otvor stejných rozměrů jako vanička.

Dále musíte sledovat sklon podlahy, který musí být směrem k odtoku vody. Poté musíte vaničku umístit do otvoru, zaschválit ji pomocí tmelu a pomocí stavebního vodovodního materiálu připojit odtokovou rouru sprchové hadice a sifón. Musí být správně upevněn k podlaze, aby zabránil vniknutí vody pod vaničku.

Výrobce si vyhrazuje právo na úpravu rozměrů a designu produktu bez předchozího upozornění.

Pokud si chcete dopřát moderní a kvalitní sprchovou vaničku, zvažte koupi sprchové vaničky MEXEN SLIM. Je to produkt, který svými vlastnostmi vyniká na trhu a dokáže zpříjemnit sprchování.