Moderní vanová baterie Hansgrohe Metropol s chromovaným designem a bez podomítkového tělesa – 32551000


Moderní vanová baterie Hansgrohe Metropol

Vysoce kvalitní vanová baterie

Hansgrohe je jedním z nejlepších výrobců koupelnového vybavení na trhu. Nabízí širokou škálu produktů, mezi nimiž se nachází i moderní vanová baterie Hansgrohe Metropol.

Chromovaný design do vaší koupelny

Tato páková vanová baterie se vyznačuje svým hranatým designem a je vyrobena v moderním, chromovaném provedení. Je ideální pro ty, kteří chtějí do své koupelny vnést elegantní a moderní prvek.

vanová baterie Hansgrohe Metropol
Vanová baterie Hansgrohe Metropol

Bez podomítkového tělesa

Tento model je bez podomítkového tělesa, což znamená, že není nutné být specialistou na instalaci, aby bylo možné baterii namontovat. Prostě ji připevníte na hranu vany a hotovo.

Vysoký průtok

Baterie nabízí vysoký průtok vody až 22 litrů za minutu. Díky tomu si můžete během chvilky napustit vanu, aniž byste museli trávit dlouhé minuty u vodovodu.

Kompaktní rozměry

Výška baterie je pouze 13,7 cm, zatímco ramínko se nachází ve výšce 11,2 cm. Díky tomu je tato vanová baterie velmi kompaktní a skvěle se hodí do menších koupelen s omezeným prostorem.

detail vanové baterie Hansgrohe Metropol
Detail vanové baterie Hansgrohe Metropol

Závěr

Hansgrohe Metropol je moderní, elegantní a kvalitní vanová baterie, která se skvěle hodí pro ty, kteří hledají praktický a stylový doplněk do své koupelny. Pokud se chcete o baterii dozvědět více, navštivte crosta.cz.