Moderní modrá pohovka Olivie z materiálu Kronos

Moderní a kvalitní pohovka Olivie je skvělou volbou pro ty, kteří hledají stylový kus nábytku do svého bytu. Tato pohovka je vyrobena z materiálu Kronos, který je nejen hezký na pohled, ale také velmi odolný. Pokud si chcete tuto nádhernou pohovku zakoupit, najdete ji na stránkách našeho e-shopu.

Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii

Pohovka Olivie je potažena látkovým potahem Kronos, který je plyšový, příjemný a měkký na dotek. Tento materiál je navíc odolný proti žmolkování a vyznačuje se vysokou světlostálostí. Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii, ale samozřejmě si můžete vybrat i jiný potah dle vašeho vkusu.

Pohovka je vyplněna pružinami bonell a vysoko-elastickou pěnou

Pohovka Olivie je vyplněna pružinami bonell a vysokoelastickou pěnou, což zaručuje, že se vám na ní bude sedět velmi pohodlně a příjemně. Tyto materiály také přispívají k odolnosti a trvanlivosti této pohovky.

Pohovka je rozkládací a má úložný prostor

Pohovka Olivie má další skvělou funkcionalitu – je totiž rozkládací a má v sobě úložný prostor, ve kterém můžete uchovat své osobní věci. Rozsuďte ji a máte k dispozici velmi pohodlnou a prostornou postel.

Pohovka je potažena látkovým potahem Kronos – je plyšová látka, příjemná a měkká na dotek. Je odolná proti žmolkování a vyznačuje se vysokou světlostálostí

Potažení pohovky Kronosem je velmi šikovné, protože tento materiál je hladký, příjemný na dotek a zároveň i odolný. Kronos také vyniká vysokou světlostálostí, takže konečný dojem ze pohovky bude stále jako nová. Naše pohovka Olivie je starostlivě zpracována a vypadá velmi stylově.

Součástí jsou všechny polštáře na fotografii

Naše pohovka Olivie je nabízena včetně všech potřebných polštářů, které si můžete přidat k pohovce. Vypadají velmi stylově a perfektně doplňují celkový dojem z této pohovky.

Záda jsou očalouněná originálním potahem a pohovku je tedy vhodné umístit do prostoru

Moderní pohovka Olivie s potahem Kronos je velmi stylovým kusem nábytku, který se hodí do každého interiéru. Záda této pohovky jsou očalouněná originálním potahem, takže ji můžete vystavit i volně v prostoru a vypadá tak roztomile z každé strany.

Rozměry: (šířka x výška x hloubka) 211x86x94 cm

Pohovka Olivie má standardní rozměry pro pohovkové křeslo – 211x86x94 cm. Je to rozměr, který se hodí do každého bytu a který nezabírá příliš mnoho místa. Pokud máte v bytě dostatek místa, můžete si k pohovce přidat i další kusy nábytku ze stejné kolekce.

Výška sedu: 40 cm

Výška sedu této moderní pohovky Olivie je optimální, aby byl na něm pohodlný posez a tak, aby se na něm dobře sedělo. Výška sedu činí 40 cm, což je výška, ke které se dá velmi pohodlně sedět a také z ní vstávat bez větších potíží.

Plocha po rozložení: 196×140 cm

Když se tato moderní pohovka Olivie rozloží, má plochu 196×140 cm. Je to velmi velká postel, na které se pohodlně vyspí dvojice dospělých nebo celá rodina. Rozložením pohovky získáte výbornou alternativu k běžným postelím a ušetříte tak místo v bytě.

Pohovka Olivie
Pohovka Olivie
Pohovka Olivie

Pohovka Olivie je tedy skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a pohodlný kus nábytku do svého bytu