Moderní botník Tempo Kondela SEBER TYP 3 v šedém provedení

Botník Seber je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají moderní a nadčasový nábytek pro svůj domov. S výraznými úchytkami a elegantním designem, působí jedinečně a svým okolím dodává neopakovatelný styl.

Pokud hledáte botník, který dominuje v interiéru a zároveň nabízí dostatek úložného prostoru, je botník Tempo Kondela Seber TYP 3 v šedém provedení tou pravou volbou.

Mateřiál MDF/dřevotříska zajišťuje odolnost a pevnost tohoto nábytkového kusu. Botník byl navržen s ohledem na moderní minimalismus a praktičnost, aby efektivně využíval prostor v ložnici, předsíni nebo šatně.

Výklopné šuplíky

Jedinečnou vlastností botníku Tempo Kondela Seber je jeho výklopná konstrukce. To znamená, že máte okamžitý přístup ke všem botám, které máte uložené v botníku, a nemusíte se plahočit s vyndaváním dalších bot, abyste se dostali k těm, které máte uložené vzadu.

Botník je vhodný na 16 párů bot, což dává dostatek místa pro všechny boty, které potřebujete uložit. Výklopné šuplíky jsou velmi přehledné a jednoduše se používají. Takže můžete získat své boty rychle a snadno a vyrazit ven.

Nadstandardní nosnost

Botník Tempo Kondela Seber TYP 3 má nosnost 90 kg, což znamená, že si bez problémů můžete uložit těžké zimní boty nebo jiné boty, které vám vydrží mnoho sezón.

Další výhodou tohoto botníku je jeho rozsáhlá kapacita, která ho činí ideálním pro rodiny s více členy. Ať už jde o vysoké boty, nebo pantofle, v tomto botníku najdete umístění pro cokoliv.

Dodávané v demontu

Botník Tempo Kondela Seber dále nabízí výhodu, že se dodává v demontu, což umožňuje snadnou přepravu a montáž. Pokud máte rádi vlastnoruční práci a rádi si doma sestavujete nábytek, tento botník je tím pravým pro vás.

Ale i když nejste zkušený řemeslník, sestavení tohoto botníku je velmi snadné a intuitivní. Celkové rozměry botníku jsou 53,5x24x152 cm, což ho činí ideálním pro většinu rozměrů pokojů.

Chcete-li si objednat botník Tempo Kondela Seber TYP 3 v šedém provedení, navštivte prosím toto odkazu.

Tempo Kondela botník Seber