Luxusní lněná utěrka Linen Tales – rozměry 65×45 cm

Okouzlující kombinace minimalistického vzhledu a vysoké funkčnosti, která nesmí chybět v žádné moderní kuchyni. Přesně tak by se dala charakterizovat tato utěrka od litevské značky Linen Tales, která je vyrobena ručně výhradně z přírodních lněných vláken. Ty si při přípravě pokrmů oblíbíte jak pro vysokou absorbci, tak i rychlé schnutí.

Přírodní materiál pro dlouhou životnost

Tuto luxusní utěrku od Linen Tales určitě zamilujete na první pohled. Její jednoduchý design a zároveň efektivita vám umožní používat ji jak v kuchyni, tak i v jídelně. Můžete ji použít k utírání ovoce i zeleniny, úklidu stolu nebo k sušení nádobí. A to vše díky tomu, že je vyrobena z přírodních lněných vláken, která jsou odolná vůči opotřebení a snižují riziko tvorby bakterií.

Navíc lněné vlákno je ekologické a recyklovatelné, což zajišťuje dlouhou životnost produktů z lněného lnu. Ať už se jedná o prostěradla, ubrusy či utěrky, všechny v minulosti vyrobené produkty z lněného lnu se mohou po několika letech opotřebení rozložit a být kompostovány, aniž by škodily životnímu prostředí.

Kde utěrku zakoupit

Nenašli jste pro svou kuchyň tu pravou utěrku? Navštivte online obchod Nábytek Ted, který vám nabízí právě tuhle luxusní lněnou utěrku Linen Tales v rozměrech 65×45 cm.

Jak o utěrku správně pečovat

Abyste zajistili co nejdelší životnost a vysokou funkčnost vaší utěrky Linen Tales, měli byste ji prát s podobnými barvami a používat jemnější prostředky na praní. Pokud byste chtěli do utěrky dostat příjemnou vůni, můžete ji přidat do pračky například pár kapek esenciálního oleje.

Dalším tipem je sušit utěrku na vzduchu bez použití sušičky, aby nedošlo k poškození vláken a snížení její absorbční schopnosti. Pokud je to možné, dal by se dokonce doporučit suchý způsob skladování, nejlépe v šuplíku nebo na polici v kuchyni.

Linen Tales utěrka

Závěr

Každý krok k udržitelnější budoucnosti má svůj význam. A když můžeme vybírat z mnoha přírodních materiálů a produktů, tak proč ne. Utěrka Linen Tales je právě takovým produktem, který zabezpečuje vysokou úroveň funkčnosti a zároveň napomáhá udržitelnému rozvoji. Rozhodně ji neváhejte zařadit do vaší kuchyně, ať už si zvolíte jakýkoliv z barevných odstínů, které vám nabízí značka Linen Tales.