Halmar Křeslo MEMORY – pohodlný nábytek pro relaxaci v bordové barvě

Memory je křeslo, které si zamilujete. Jeho pohodlný tvar je výsledkem životnostních testů. Křeslo bylo speciálně navrženo pro optimální relaxaci. Jeho barva bordó  vám dodá šmrnc a útulnou atmosféru.

Oživte svůj interiér retro křeslem Memory

Pokud se chcete odlišit od ostatních a lákají Vás retro kousky, měli byste zvolit právě křeslo Memory. Jeho tvar připomíná harmoniku a barva je typická pro populární a módní vlnu retro stylu. Křeslo dodá Vašemu interiéru originální a zajímavý prvek.  

Křeslo které vás příjemně překvapí

Křeslo Memory má mnoho předností. Jednou z nich je komfort, který Vám křeslo poskytne. Jeho unikátní revoluční tvar obepne Vaše tělo a máte pocit, jako byste leželi v objetí obláčku. Dokonalost podpatků a opěrných částí je důkazem toho, že výrobce pamatuje na zdraví zákazníku .

Další nezanedbatelnou vlastností je snadná údržba a montáž křesla. Křeslo je dodáváno v demontu, aby se minimalizovaly případné komplikace během přepravy. Montáž není složitá, během pár minut můžete být ve svém novém křesle a užívat si jeho pohodlí. Pokud hledáte něco nového a rychle se adaptujete na trendy HALMAR MEMORY je pro Vás jako stvořené.

Pokud Vás zaujalo retro křeslo Memory, můžete si ho zakoupit zde. V srovnavacnabytku.cz si můžete vybrat z množství nabídek a mít křeslo Memory za opravdu výhodnou cenu. Neotálejte a zakupte si toto křeslo, které Vás jistě příjemně překvapí.

Halmar Křeslo MEMORY - pohodlný nábytek pro relaxaci v bordové barvě

Halmar Křeslo MEMORY - pohodlný nábytek pro relaxaci v bordové barvě