Halmar křeslo Dene: Elegantní design v kombinaci s přírodním dubem a světlým béžovým potahem


Moderní křeslo pro moderní a klasické interiéry

Pokud hledáte pohodlné a stylové křeslo, které se hodí do vašeho moderního či klasického interiéru, Halmar křeslo Dene by mohlo být tou správnou volbou.

Vysoce komfortní

Křeslo je velmi pohodlné a zaručuje dostatek odpočinku po dlouhém dni. Sedák i opěrák jsou čalouněny látkou Inari 22 a boční opěrky zajistí větší pohodlí při sezení.

Elegantní design ze série Dene

Křeslo Dene se řadí do série moderního nábytku Dene, která se vyznačuje nadčasovým designem, přírodními materiály a elegantními liniemi. Halmar křeslo Dene je samo o sobě designovým kouskem, který se stane zajímavou dominantou místnosti.

Materiály a rozměry

Křeslo Dene je vyrobeno z masivního bukového dřeva, jehož dekor dubu medového dodává křeslu příjemnou přírodní atmosféru. Látka Inari 22, která byla použita na čalounění, dovolí přizpůsobit křeslo jakémukoli dalšímu nábytku a barevnému schématu v místnosti.

Rozměry křesla jsou následující: Šířka 51 cm, Hloubka 55 cm, Výška 82 cm, Výška sedu 47 cm, Váha 9 kg, Nosnost 120 kg.

Podobné produkty

Pokud se vám líbí křeslo Dene, podívejte se také na další produkty ze série Dene, které mohou být skvělými doplňky k vašemu interiéru.

Halmar křeslo Dene: Elegantní design v kombinaci s přírodním dubem a světlým béžovým potahem

Kde koupit křeslo Dene

Křeslo Dene od Halmaru najdete například na stránkách Naradi-cz.cz. Pokud kliknete na tento odkaz, dostanete se přímo na stránku produktu: Halmar křeslo Dene.