Exkluzivní porcelánový hrnek Dakls Cats Emily s objemem 75 ml


Zútulněte svou domácnost pomocí značky Dakls

Znáte značku Dakls? Ne, no tak to rychle napravte. Jde o českou značku, která vyrábí doplňky a dekorace, které umí dokonale zútulnit každou domácnost. Nesou v sobě nádech lásky k Francii a starým časům.

Můžete si užít pohodový večer v zapálené svíčce s hrníčkem plným teplého nápoje. A právě pro tyto chvíle je ideální exkluzivní porcelánový hrnek Dakls Cats Emily s objemem 75 ml.

Roztomilý design a funkčnost jsou dvě hlavní přednosti tohoto hrnku. Jeho design je kombinací roztomilé kočky Emily a zlatých proužků. Hrníček má i praktickou stříšku, která vám pomůže udržet teplotu nápoje a chránit ho tak před nečistotami.

Můžete si hrnek pořídit pro sebe nebo jako originální dárek pro vaše blízké. Jeho unikátní design osloví nejen sběratele kočičích suvenýrů, ale také milovníky hezkých věcí do domácnosti.

Sidonia.cz a online nákup

Hrníček můžete zakoupit přímo na webu Sidonia.cz, který je specializovaný na prodej mnoha druhů suvenýrů z různých zemí světa.

Na webu najdete nejen hrnky, ale také další produkty značky Dakls. Pokud se rozhodnete pro nákup hrnku, můžete ho snadno a rychle objednat online a nechat si ho doručit přímo na váš domov.

Nečekejte a zútulněte svou domácnost s dekoracemi a doplňky od značky Dakls. Hrníček Dakls Cats Emily je skvělou volbou pro pohodové večery u krbu, kde si můžete užít teplý nápoj z kočičího hrníčku.