Euroart- Obraz na skle s kořením ve velikosti 20/20/1,40 cm

V poslední době se stále více lidí rozhoduje pro neobvyklé dekorace, které dokážou interiér ozvláštnit a vytvořit na něj nepřehlédnutelnou atmosféru. Jedním z takových prvků jsou i obrazy na skle, kterým se dnes podrobněji podíváme na produkt s názvem .

OBRAZ NA SKLE, koření, 20/20/1,40 cm – GB-20X20 – HERBS AND SPICES XVII – 4005

Tento obraz na skle má velikost 20/20/1,40 cm a jeho název je Herbs and Spices XVII. Jeho motivem jsou různé druhy koření, které jsou známé pro své jedinečné aroma a chuť.

Designové prvky

Design obrazu je velmi originální a moderní. Jeho detailní zpracování a skvěle vyrovnané barvy z něj činí skvělý doplněk pro každý interiér. Obraz je vhodný především pro bohémské interiéry, ale díky své jednoduchosti a svěžesti se hodí i do prostor moderních loftů.

Kvalitní materiály

Obraz je vyroben z odolného skla, které je navíc opatřené ochrannou vrstvou proti poškrábání. Díky tomu se neobávejte, že by se během manipulace nebo úklidu poškodil jeho design.

Vysoce kvalitní tisk

Nebudete muset přemýšlet nad tím, že by se po čase tisk postupně rozplynul nebo odcházel. Tisk se těší miniaturním detailům a vyrovnaným barevným přechodům, díky čemuž vypadá obraz opravdu realisticky a živě.

Jaký bude váš dojem po zakoupení obrazu na skle Euroart? Budete se moci těšit z neobvyklého prvku, který udělá z vašeho interiéru zcela nové místo.

Závěr

Investice do obrazu na skle od Euroartu jistě stojí za to. Jedná se o obraz, který je vyroben z kvalitních materiálů a jeho tisk je zaručeně kvalitní a odolný. Pokud si tedy chcete pořídit nevšední doplněk svého interiéru, rozhodně neváhejte a zvolte právě tento produkt.

Produkt si můžete objednat zde: Euroart- Obraz na skle s kořením

Euroart- Obraz na skle s kořením ve velikosti 20/20/1,40 cm

Výhody obrazu na skle:

  • Jedinečný design
  • Moderní prvky
  • Odolný materiál
  • Kvalitní tisk

Jsme si jistí, že obraz na skle od Euroartu vám udělá velkou radost a že takový zážitek stojí za to.