Elegantní komoda s vitrínou Ines pro dokonalou úchylku vašeho obývacího pokoje

Je pro vás v interiéru důležitá elegance a vkusný design? Do vašeho obývacího pokoje by se skvěle hodila komoda s prosklenou vitrínou ze sériového nábytku Ines. Výjimečný design a kombinace barev vás okouzlí na první pohled.

Komoda s prosklenou vitrínou Ines v barevné kombinaci dub artisan a černý mat

Komoda s prosklenou vitrínou Ines představuje dokonalou kombinaci kvalitního provedení, funkčnosti a vkusného designu. Vitrína zajišťuje luxusní podobu a elegantní vzhled, zatímco skříňky umožňují praktické uložení věcí dovnitř a dveře zase zamezí prachu. Komoda svými rozměry (šířka 155 cm, výška 132 cm, hloubka 47 cm) disponuje dostatkem úložného prostoru a zároveň zapadne do jakéhokoliv obývacího pokoje.

Komoda Ines je vyrobena z kvalitního materiálu a disponuje moderním vzhledem, takže vám poslouží mnoho let. Doporučujeme ji zejména pro milovníky elegantního a vkusného interiéru.

Závěr

Nechte se okouzlit komodou s prosklenou vitrínou, se sériovým nábytkem Ines, která se stane vznešeným prvkem vašeho obývacího pokoje. Naše nabídka je v nejlepší kvalitě a vybrat si můžete ze širokého sortimentu. Neváhejte kliknout sem a objevte naše další fotky a možnosti zakoupení.

Komoda s vitrínou Ines
Komoda s vitrínou Ines
Komoda s vitrínou Ines