Dětská postel Vráťa dub s šuplíkem a matrací v rozměru 180×80 cm


Popis produktu

Dětská postel je vyrobena z masivu borovice. Postel nejen pro větší děti s ochrannou bariérkou. Bariérku je možno namontovat jak z levé, tak i z pravé strany. Součástí této postýlky je matrace PUR pěna s potahem. Potah této matrace je snímatelný a pratelný.

Postel je vyrobena z masivu borovicového dřeva a součástí je i objedmná zásuvka. Součástí této postýlky jsou z bezpečnostních důvodů zaoblené rohy. Postel je lakována ekologicky nezávadným lakem, vhodným pro styk s dítětem. Snížený práh, umožňuje používat tuto postel i pro nejmenší děti. Nosnost postele je 80 kg.

Obsah balení

Balení obsahuje:

  • postel
  • šuplík
  • laťkový rošt
  • matrace
  • spojovací materiál

Vhodnost postele pro děti

Tato dětská postel je určena nejen pro větší děti, ale i pro nejmenší. Díky sníženému práhu je zajištěna bezpečnost, která je pro tyto nejmenší velmi důležitá.

Bariéra, která je součástí postele, chrání dítě před pádem z postele. Jednotlivé díly postele jsou propojeny spojovacím materiálem, který zajišťuje jejich stabilitu.

Další výhodou této postele je zásuvka. V této zásuvce lze skladovat hračky, dětské oblečení a další věci, které udrží dětskou místnost uklizenou a přehlednou.

Matrace

Postel je dodávána s matrací PUR pěna s potahem. Potah této matrace je snímatelný a pratelný.

V případě potřeby vyměny matrace lze zakoupit další matraci v rozměrech 180×80 cm na stránce Nábytek přehledně.

Závěr

Dětská postel Vráťa dub s šuplíkem a matrací v rozměru 180×80 cm je skvělé řešení pro každou dětskou místnost. Stabilní konstrukce, praktická zásuvka, snímatelný potah matrace a snížený práh jsou jen některé z výhod této postele. Kromě toho, že dětem umožní bezpečný spánek, udrží také místnost uklizenou a přehlednou.