BRW Glimp konferenční stolek/lawa/120 dub wotan – Nadčasový design a funkčnost

Konferenční stolek Glimp LAWA/120 je vyroben v barevném provedení dub wotan a vyniká svým inovativním, asymetrickým designem.

Široká paleta využití

Díky svému jedinečnému designu a kvalitnímu materiálu je tento konferenční stolek ideální pro široké spektrum využití. Patří sem konferenční místnosti, obývací pokoje, kavárny, restaurace a další veřejné prostory. Dokonale se hodí do moderního a minimalistického interiéru, stejně jako do tradičního.

Inovativní design

Asymetrický design konferenčního stolku Glimp je jeho největší předností. Kromě estetické funkce ale nabízí i praktické výhody. Na konce stolku lze totiž příjemně položit šálky s nápoji nebo další drobné předměty bez obav z nechtěného převrácení.

Vysoká kvalita materiálů

Konferenční stolek Glimp LAWA/120 je vyroben z kvalitního laminovaného materiálu, který je odolný proti poškrábání a poškození. Kromě toho jsou hrany stolku potaženy fólií se zvýšenou odolností a okraj je chráněn PVC obalem. Tyto prvky zaručují vysokou odolnost a vydrží dlouho v nezměněné podobě.

Jednoduchá montáž

Stůl je dodáván v demontu a snadnou montáží dokážete stůl zkompletovat během chvíle. Všechny potřebné součástky jsou součástí balení.

Jestli také hledáte funkční, moderní a nadčasový konferenční stolek pro vaše interiéry, vyzkoušejte BRW Glimp konferenční stolek/lawa/120 dub wotan, který skýtá dokonale sladěnou kombinaci designu a funkčnosti.

Zde si můžete konferenční stolek objednat

Vaše hosté si u něj budou moci pohodlně vypít šálek čaje.

BRW Glimp konferenční stolek
BRW Glimp konferenční stolek

Konferenční stolek Glimp je ideálním doplňkem moderního interiéru.