Bílá komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku – elegantní kousek s mnoha možnostmi


S Marckeric budete bydlet moderně i prakticky

Potřebujete elegantní úložný prostor pro vaše věci, který bude zároveň praktický a moderní? V tom případě by vás mohl zaujmout nábytek od španělské značky Marckeric. Konkrétně by se vám mohla zalíbit bílá komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku, která nabízí mnoho možností využití i designovou lahůdku pro váš interiér.

Tento krasavec je inspirovaný populárním skandinávským stylem bydlení a je dokonalou kombinací moderního designu a pevného stavebního materiálu. Marckeric se zaměřuje na výrobu nábytku z masivního dřeva, což zaručuje dlouhou životnost a osobitost každého kusu.

Duši má ale španělskou, odkud jsou jeho designéři. Ti si dali záležet i na výběru dřeva, abyste si mohli užívat jeho krásu a další benefity opravdu dlouho. Masivní borovicové dřevo, ze kterého je komoda vyrobena, je nejen krásné na pohled, ale i velmi odolné. Takže se vám po prvním stěhování nerozsype jako některé jiné druhy nábytku.

Nábytek z borovicového dřeva není jen potěcha pro oko. Byť každý kus je díky své neopakovatelné kresbě originál. Tento typ dřeva je navíc antibakteriální a dobře odolává vlhku. To znamená, že si můžete být jisti, že komoda Baku bude skvěle sloužit i v prostorách s vysokou vlhkostí.

Marckeric pochází ze slunného Španělska, kde zakořenila už v roce 1996. Její nábytek dýchá osobitostí, láskou k modernímu interiéru a skandinávskému stylu bydlení. Co kus to designová lahůdka v podobě přírodního dřeva či skla.

Komoda Baku je v bílé barvě, což znamená, že se bude hodit do mnoha různých interiérů. Můžete ji využít například jako úložný prostor v obývacím pokoji, ložnici, kuchyni nebo dokonce v koupelně. Design je elegantní a jednoduchý, takže komoda nijak neovlivní celkový vzhled místnosti, ale naopak ji dokáže dotvořit.

Pokud hledáte kvalitní, odolný a krásný nábytek, který bude zároveň sloužit svému účelu, neváhejte sáhnout po komodě Baku od Marckeric. Tento kus bílého nábytku z masivního borovicového dřeva vás určitě nezklame.