Barevná lavice s nohami z dubového dřeva: Tomasucci Kaleidos – skvělý doplněk do každého interiéru!

Nábytek Tomasucci vnese do vašeho domova kousek italského šmrncu a stylové vytříbenosti. Zkombinujte ho s energickými barvami i jednoduchými liniemi, které podtrhnou jeho jedinečnost. S takovýmto kouskem bude váš domov zářit nepřehlédnutelným temperamentním nábojem.

O ZNAČCE

Italský design plný elegance a unikátnosti – to je italský výrobce nábytku a bytových doplňků Tomasucci. Tamní designéři se snaží o to, aby každý jimi navržený výrobek byl nejen dekorativní, ale i účelový. A především – aby oslnil nezávisle na tom, o jakou místnost se zrovna jedná.

Lavici přijde rozložená a tak je třeba ji sestavit. Ale věřte nám, že tuto malou námahu rozhodně stojí za to!

Špičkový design

Tomasucci Kaleidos je dokonalým spojením italské módy a moderního vzhledu. Lavice je vyrobena ze dvou základních částí: sedací plochy s laserovým potiskem a masivními nohami z dubového dřeva v přírodním odstínu. Barevností způsobí příjemné osvěžení v každé místnosti.

Funkčnost se samozřejmě nezapomnělo – nabízí spoustu úložného prostoru pro různé účely, včetně jednoduchého a rychlého skladování.

Jednoduché začlenění

Díky svým rozměrům 105x40x40 cm se líbí nejen do obývacích pokojů, ale také slouží jako výborný doplněk do hal, menších předsíní a dokonce i kanceláří.

A co je na této lavici nejlepší? Její kreativní styl, který dává bezpočet možností pro různé kombinace s ostatním nábytkem a doplňky. Záleží jen na vás, jak ji začleníte do svého interiéru.

Závěr

Pokud jste zamilovaní do italského designu a hledáte něco jedinečného pro váš domov, Barevná lavice s nohami z dubového dřeva – Tomasucci Kaleidos je tou nejlepší volbou pro vás!

A pro koupě můžete navštívit internetový obchod nabytekhned.cz a získat tak tenhle úžasný kousek do vašeho domova.