ASIR Lustr EREBOS – exkluzivní kousek z černého dřeva

Lustr EREBOS disponuje dvěma stejně dlouhými provazy

Lustr EREBOS patří k exkluzivním kouskům, které si můžete pořídit do svého domova. Je vyroben z černého dřeva, přičemž jeho rozměry jsou 65 x 8 cm a výška je 82 cm. Tento lustr disponuje dvěma stejně dlouhými provazy, které slouží jako kabely pro čtyři objímky bez stínidel.

Pokud patříte k milovníkům venkovského stylu, pak je tento lustr pro Vás jako dělaný. Díky svým rozměrům a množství světla, které nabízí, si můžete barevně a stylově ozvláštnit každý interiér.

O kvalitě tohoto kousku svědčí nejen použití habrového dřeva, ale i kovových dílů, které lustr drží pohromadě. Typ objímky, kterou tento lustr používá, je E 27. Lustr EREBOS má také IP kód 20, což znamená, že je krytý proti vnikání pevných předmětů s průměrem větším než 12,5 mm.

Pokud Vás zaujal tento lustr tohoto kvalitního kusu nábytku, pak si ho můžete objednat na stránkách https://www.isolund.cz/produkt/asir-lustr-erebos-cerna-drevo-6. Délka kabelu je 40 cm a lustr může pracovat s maximální výkonovou žárovkou o výkonu 40 W.

ASIR Lustr EREBOS – ideální pro každý interiér

Lustr EREBOS je ideálním doplňkem každého interiéru. Jeho kvalita, elegantní vzhled a dostatek světla, které nabízí, si získávají čím dál tím více příznivců. V kombinaci s dalšími doplňky a nábytkem si můžete vytvořit jedinečný a stylový prostor, který bude odrážet Vaše osobní preference a vkus.

Díky jednoduchému designu a neutralitě černé barvy můžete lustr umístit kamkoliv a bude se hodit k jakémukoliv stylu interiéru. Navíc, při osvětlení svíčkami, je pocit uklidňující a romantický.

Využití tohoto kvalitního kusu nábytku můžete najít nejen v obývacím pokoji, ale například i v ložnici nebo jídelně. Díky jeho rozměrům se nehodí pouze do velkých prostor, ale může být skvělým řešením pro menší prostory, kde vytvoří útulnou a přívětivou atmosféru.

ASIR Lustr EREBOS – luxusní dekorace pro Váš domov

Lustr EREBOS je nejenkvalitním a praktickým řešením pro osvětlení Vašeho interiéru, ale také luxusní dekorací, která zajisté přitáhne pozornost Vašich hostů. Zvláštní pozornost si zaslouží detaily, díky kterým se tento kousek nábytku stává skutečnou lahůdkou.

Vyrobeno z habrového dřeva a kovu, tento lustr se pyšní perfektními proporcemi. Jeho rozměry nejsou ani příliš velké, ani příliš malé. Jeho elegantní konstrukce a černá barva z něj dělá skvělou volbu pro každý typ interiéru, od moderního po tradiční.

Tento lustr bude vynikat v každém koutu Vašeho domova a bude představovat jedinečný prvek, který bude odlišovat váš interiér od běžných a nudných prostor.

Celkově lze říct, že ASIR Lustr EREBOS je vynikajícím řešením pro ty, kteří hledají kvalitní, elegantní a praktický kus nábytku. Jeho rozmanitost a ptákm různých prostor, ve kterých se může umístit, ho dělají ideálním kusem pro každý domov a interiér. Takže pokud chcete něco pro Vaše pohodlí, stylovost a kvalitu, neváhejte a pořiďte si tento kousek z naší nabídky.