5 nápadů na útulnou a praktickou předsíňovou polici!


Nápad č. 1: Využijte stěnu

Stěna je ideálním místem pro umístění předsíňové policie. Můžete zvolit police s otvory na zavěšení, nebo police s držáky na připevnění ke zdi. Pokud máte více předmětů, které byste chtěli umístit na polici, zvolte variantu s otvory na zavěšení. Pokud máte méně předmětů, zvolte variantu s držáky na připevnění ke zdi.

Nápad č. 2: Využijte výšku

Využijte výšku místnosti a pořiďte si vysokou předsíňovou polici. Na horní polici můžete umístit sezónní věci, jako jsou čepice a šály v zimě, nebo sluneční brýle a klobouky v létě. Na dolní polici můžete umístit boty a další předměty, které potřebujete mít rychle po ruce.

Nápad č. 3: Využijte skříňky

Skříňky jsou ideální pro uložení věcí, které nechcete nechat na očích. Můžete zvolit skříňky s policemi, nebo skříňky s věšáky na kabáty. Pokud máte malou předsíň, zvolte skříňky s policemi, které se vejde do menšího prostoru. Pokud máte větší předsíň, zvolte skříňky s věšáky na kabáty, které vám umožní uložit více kabátů a bund.

Nápad č. 4: Využijte koše

Koše jsou ideální pro uložení věcí, které nechcete nechat na očích. Můžete zvolit koše na boty, nebo koše na čepice a šály. Pokud máte malou předsíň, zvolte menší koše, které se vejde do menšího prostoru. Pokud máte větší předsíň, zvolte větší koše, které vám umožní uložit více bot a dalších předmětů.

Nápad č. 5: Využijte police s více úložnými prostory

Police s více úložnými prostory jsou ideální pro uložení věcí, které potřebujete mít rychle po ruce. Můžete zvolit police s otvory na zavěšení, nebo police s držáky na připevnění ke zdi. Pokud máte více předmětů, které byste chtěli umístit na polici, zvolte variantu s otvory na zavěšení. Pokud máte méně předmětů, zvolte variantu s držáky na připevnění ke zdi.

Při výběru předsíňové policie myslete na to, jaké předměty na ni budete umisťovat.

Maliboo.cz nabízí široký výběr předsíňových policí za skvělé ceny.